Їжа, я люблю тебе: 5 ознак розладу харчової поведінки

Їжа, я люблю тебе: 5 ознак розладу харчової поведінки © depositphotos.com

Прийом їжі — це не просто спосіб підтримувати життєво важливі процеси в організмі, а й справжнє задоволення, яке можна купити за гроші. Будь-яке відхилення від норми харчування (переїдання або жорсткі обмеження в їжі) — це свідчення про розлади харчової поведінки, яке не можна ігнорувати.

Розлад харчової поведінки (або РХП) — це сукупність поведінкових синдромів, які пов’язані з порушеннями в прийомі їжі. До таких розладів відносять нервову анорексію, нервову булімію, психогенне переїдання та інші розлади.

Будь-яка з перерахованих вище хвороб є потенційно небезпечною для здоров’я, тому необхідно знати ворога в обличчя і зуміти виявити РХП на ранній стадії.

5 ознак розладу харчової поведінки

 • Ти не можеш їсти страви без додавання великої кількості спецій. Таким чином ти перебиваєш смак їжі і не відчуваєш скільки з’їла.
 • Ти з’їдаєш велику порцію за мить або розтягувати один кексик на весь день. Зазвичай це свідчить про те, що у тебе РХП. Ну або про те, що ти не їла з 2014 року.
 • Ти уважно вивчаєш весь товар в супермаркеті, а вибір продуктів змушує тебе відчувати нервозність і страх. Тому ти часто йдеш з магазину з дуже дивним набором продуктів.
 • Існують дивні правила, пов’язані з їжею. Наприклад ти будеш їсти тільки з тарілки самого маленького розміру рівно о 9:17, 3:33 і 7:09, а кількість макаронів в тарілці завжди буде парною.
 • Ти завжди питаєш, що їли на обід колеги і просиш в деталях описати смак того чи іншого блюда у всіх, хто розповідає тобі про їжу. А робиш ти це не з цікавості або ввічливості, а саме через живий інтерес до теми їжі.
 • Насправді харчовий розлад не несе потенційної загрози для здоров’я, якщо ти завжди відчуваєш себе ситою і не відчуваєш тяжкості після прийому їжі. Але нервози можуть привести тебе до булімії або анорексії, а це вже зовсім не жартівливі хвороби.

  А недавно ми розповіли тобі про 6 способів зберегти струнку фігуру.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *