Можна, сидячи на лавочці з сигареткою, скаржитися на те, що дітьми ніхто не займається. А можна створити власний клуб і цікаво проводити час усій сім’ї. Саме так і зробили Аня Остапенко, Женя Ржепішевська й Аня Харчева.
Кілька років тому вони організували перший туристичний похід зі своїми зовсім маленькими діточками. А назва “Вездеход” з’явилася трохи пізніше.
Для чого потрібен туристичний сімейний клуб
Мета клубу – створити ще одну сферу діяльності, щоб батьки і діти спільно ходили в походи, каталися на лижах і роликах, організовували свята. Завдяки цьому діти стають спритними, вмілими, активними й товариськими, адже під час походів у дитини з’являється багато друзів, малюк здобуває нові навички, пізнає світ.
А ще туристичний похід – хороший спосіб зробити вашу дитину більш самостійною. Діти починають самі їсти й одягатися, практикуються у знаходженні спільної мови з чужими людьми та навчаються долати труднощі.
Саме в поході у дитини з’являються справжні друзі, адже діти багато спілкуються, будують курені, розпалюють вогонь, носять воду, збирають дрова, катаються на лижах і навіть грають у театр.
І все це – всією сім’єю! Адже присутність татусів усіляко вітається. Більшість батьків (30 сімей) беруть активну участь в організації всіх заходів клубу.
У клубі “Вездеход” батьки створюють для дітей дитинство, дають дітям такі спогади й емоції, які забути просто неможливо.
Проекти клубу “Вездеход”
1.Туристичні походи з наметами, тривалі стоянки в лісі, туристичні тренування під керівництвом досвідчених інструкторів.
2. Поїздки на туристичні бази, лижні змагання. Обов’язкова програма туристичних поїздок – театр, у якому акторами працюють батьки. До речі, костюми для вистав теж створюють спільно діти та батьки. Після лижних рекордів щовечора батьки і діти влаштовують ярмарки, де продають свої вироби, послуги.
3.Сімейні вихідні походи в басейн, в Маріїнський парк, де діти та дорослі під наглядом інструктора катаються на роликах.
4.Сімейні свята, наприклад: Свято ліхтариків, День Святого Миколая, Різдвяний вертеп, бал у Шоколадному будиночку, Масниця. Перед кожним святом батьки й діти одержують листи з інструкціями, готуються, створюють маскарадні костюми (і діти, і батьки), репетирують.
Кожне свято закінчується чаюванням, обов’язкова умова якого – домашнє печиво, випечене батьками та дітьми.
Дізнайся про те, як навчити дитину читати.
235783 и еще смотреть самый новый прикол на video.tochka.net
Джерело: lady.tochka.net