У Німеччині випустили іграшки з депресією (відео)

Німецька компанія-виробник м’яких іграшок Parapluesch випустила нову та вельми дивну серію іграшок – плюшевих звірят із психічними порушеннями.

Навіщо дітям іграшки-психи?

За словами творців, власники цих іграшок, граючись, зможуть стати добрішими та відповідальнішими.

– Якщо дитина піклуватиметься про іграшки, лікуватиме їх, вона почуватиметься потрібною, здатною допомогти людям, – каже 36-річний Мартін Кіттштейнер, креативний «тато» хворих іграшок.

– Спершу я хотів зробити оригінальний подарунок своїй дівчині, яка колекціонує м’які іграшки, – розповідає Мартін. – Але потім подумав, що в цій ідеї є щось більше. Адже діти та багато дорослих люблять свої іграшки, жаліють їх, не хочуть із ними розставатися.

Хто серед психів?

До набору іграшок-психів входять: вівця Dolly з роздвоєнням особистості, черепаха Dub із тяжкою формою депресії, змія Sly, яка страждає жахливими галюцинаціями, крокодил, який боїться води, та бегемот з проблемами у спілкуванні.

Скільки коштують хворі іграшки

Ціна набору з проблемними звірята становить приблизно 130 євро. Бонус до набору – медична карта з історіями хвороби іграшки.
Продають через інтернет-сайт, де всі охочі можуть зіграти в гру – виступити в ролі лікарів і спробувати визначити проблеми іграшок.

В Германии выпустили игрушки с депрессией, а еще есть мультфильмы онлайн на video.tochka.net

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *