У матері-курця народжуються некрасиві діти

Американські вчені довели, що краса людини залежить від антиоксидантів і окислювального стресу – пошкодження клітини в результаті окислення.

Окислювальний стрес впливає на плід вагітної жінки

Визначено, що чоловіки, яких жінки вважають привабливими, мають найнижчий рівень маркерів окислювального стресу в організмі.

Уже доведено, що гарними вважаються люди, які мають симетричні риси обличчя. Асиметрія обличчя у свою чергу вказує на дефекти розвитку.

Вчені стверджують, що однією з причин асиметрії може бути окислювальний стрес, який плід відчуває, перебуваючи в матці. Стрес викликається надлишком вільних радикалів і дефіцитом антиоксидантів. У результаті страждають клітини ДНК і тканини плоду.

У вагітних жінок окислювальний стрес може відбуватися через паління, перенесені інфекційні захворювання, діабет і ожиріння.

Мексиканський експеримент

Психологи Університету Нью-Мексико провели цікавий експеримент. Вони заміряли й зіставляли якісні показники чоловіків у віці від 18 до 38 років. Замірялися десять показників: ширина вуха, висота вуха, обхват зап’ястя, обхват ліктя, довжини чотирьох пальців, обхват щиколотки й ширина ступні.

Усім чоловікам було зроблено аналіз сечі на маркери окислювального стресу й гормони. Крім того, чоловіків опитали, чи були ускладнення під час їхнього народження.

У чоловіків, які народилися пізніше або раніше встановленого терміну, рівень маркерів окислювального стресу був підвищений.

Після цього групу жінок попросили оцінити їхню фізичну привабливість за фотографіями тіл і облич. Більшість жінок вибрали чоловіків із найнижчим рівнем окислювального стресу. Їх вони вважали найпривабливішими.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *