Ввімкнений телевізор розхитує нервову систему дитини

Скажи, як часто твоя дитина змушена спати при ввімкненому телевізорі? Безперечно, що не всі українські сім’ї можуть забезпечити свою дитину окремою кімнатою. І так хочеться дозволити собі подивитися якийсь фільм після довгого дня! Тим паче, що маляті телевізор начебто і не заважає… І яка шкода в тому, що біля сплячої дитини так хочеться поговорити по телефону з подругою, а чоловікові в цій же кімнаті терміново треба закінчити якусь роботу на комп’ютері?

Але візьми до уваги інформацію від американських учених

Співробітники Університету штату Айдахо (США) вивчили 386 підлітків і з’ясували, що поганий сон у віці 3-5 років може стати передумовою для розвитку наркоманії у 18.

Учені стверджують, що діти, які сплять неспокійним сном у віці 3-5 років, мають такі ж проблеми й у період статевого дозрівання, з 11 до 17 років. А у 18 років у таких дітей чітко простежується тяга до спиртного та наркотиків, не кажучи вже про куріння.

На перший погляд, дослідження американських учених на «відкриття в науці» тягне насилу… Вибірка не така вже й велика – лише 386 молодих людей, та й зв’язок між недосипами та наркоманією здається притягнутим за вуха.

А якщо подумати логічно?

Сон при ввімкненому телевізорі апріорі не може бути міцним. У підсвідомість малюка однаково проникають світло та звуки. І нервова система, замість того, щоб відпочивати, зазнає перевантаження.  Про те, що хронічний дефіцит сну призводить до виникнення проблем із концентрацією, поведінкою та навчанням, учені знають давно. І наполегливо просять батьків забезпечити малюкам повноцінний сон у добре провітреній кімнаті, повній тиші, тривалістю не менше 10 годин у ранньому дитинстві. І 8-9 годин – для школярів.

Про проблему наркоманії у зв’язку з поганим сном учені заговорили вперше. Вірити чи не вірити їхнім висновкам  – особистий вибір кожного. Але на одну шальку терезів учені поклали ввімкнений телевізор, а на другу – проблему наркоманії… Може, краще все-таки триматися від гріха подалі?

А у вашій родині виникають сварки через ввімкнений допізна телевізор?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *