Випускний 2020: що зрозуміло із заяви МОЗ

Випускний 2020: що зрозуміло із заяви МОЗ © depositphotos.com

Карантин у зв’язку зі світовою пандемією Covid-19 вніс істотні зміни в навчальний план в школах України. Так, в МОЗ вже розповіли про те, до якого числа може триває навчальний рік у зв’язку з карантином, але що ж чекає на випускників?

Поки одних випускників хвилювали терміни проведення ЗНО 2020, інші думали, чи варто купувати костюми та сукні на випускний 2020. Спойлер: варто.

Редакція tochka.net послухала відповіді тимчасово виконуючою обов’язки Міністра освіти і науки України Людмили Мандзій і дізналася, коли в школах проведуть випускні.

Під час прямого ефіру в Facebook Людмила Мандзій заявила, що школярі повернуться за парти відразу ж після того, як скасують карантин. Сам же навчальний рік може тривати аж до 1 липня.

Важливо відзначити, що в МОЗ готові провести ЗНО навіть в серпні, а вступну кампанію цілком можуть перенести на вересень (все буде залежати від ВНЗ).

  • Так коли ж буде випускний у школярів в Україні в 2020 році?

Тільки-но скасують карантин, оновлять і дати випускних у школярів. Ми стежимо за оновлення інформації і тримаємо руку на пульсі. Одне зрозуміло точно: випускним в Україні в 2020 році — бути. Головне — самоізолюватись на карантині.

Нещодавно ми розповіли, як не зійти з розуму з дітьми на карантині.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *