Віддаємо дитину на танці

Якщо ваш малюк любить рухатися під музику та завмирає, побачивши по телевізору танці, – терміново віддавайте його в танцювальний гурток.

Теорії та дослідження

Ще вчителі Стародавньої Греції вважали, що музика й танці не менш важливі для розвитку гармонічної особистості, ніж точні науки. На початку XX століття швейцарський педагог і композитор Еміль Жак Далькроз розробив систему музично-ритмічного виховання дітей. Ця система досі залишається однією з найвідоміших і найпопулярніших методик музичної освіти у світі.

Далькроз вважав, що за допомогою спілкування з музикою й танцями діти навчаються пізнавати світ і самих себе. На його думку, заняття танцями не тільки розвивають музикальність, а й допомагають виховати увагу, свободу та комунікабельність.

© ThinkstockЗовсім нещодавно американські вчені провели дослідження, результати яких довели, що діти, які займаються танцями, випереджають у розвитку своїх однолітків. Їм легше дається навчання і вони досягають більших успіхів.

Чому саме танці?

Танці сприяють збалансованому розвитку тіла дитини, покращують обмінні процеси, знімають стрес і підвищують витривалість.

Якщо ви віддасте дитину в спортивну секцію, то вона тренуватиме лише певну групу м’язів.  Під час танцю навантаження на всі групи м’язів збалансоване, що знижує ризик виникнення перевантажень.

Під час занять танцями дитина стає більш розкутою. Сором’язливість, незграбність і похмурість зникають у дітей уже після кількох занять. У малюка покращується координація рухів, удосконалюються пропорції тіла, формується гарна постава та розвивається гнучкість.

Розвиток особистості

© ThinkstockНа заняттях танцями діти навчаються спілкуватися та взаємодіяти з однолітками. Розвиваються музикальність і почуття ритму. Малюк навчається виражати свої емоції за допомогою танцю. Танці розвивають фантазію, розкривають характер і індивідуальність дитини.

Заняття танцями неможливі без таких якостей, як працьовитість, організованість і цілеспрямованість.

Танці подарують дитині радість руху, спілкування, збагатять її внутрішній світ і допоможуть пізнати себе.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *