Топ-10 необхідних речей для школяра

1. Портфель (рюкзак)
Фахівці рекомендують не розмінюватися на «перше-ліпше» або «недороге-дешеве», мовляв, однаково наступного року новий купувати. А підійти до вибору портфеля доволі серйозно. По-перше, він повинен бути якісним. Щоб після чергового «завантаження», коли дитина захоче захопити щось дуже «важливе» (наприклад, Барбі або Шрека), портфель не затріщав по швах. По-друге, у шкільної сумки повинна бути ортопедична спинка. По-третє, портфель не повинен бути надто великим і важким, щоб дитина легко могла його підняти.

2. Зошити
Заощадити можна. У тому сенсі, що не обов’язково брати «круті», «імпортні» . Наприклад, в одному столичному магазині Lady.tochka.net побачила шкільні зошити від 65 грн. за штуку (найпростіші, в клітинку, на 24 і 48 аркушів). Уся справа у виробникові. Німеччина(!) Тому так дорого.

Вибираючи зошити, яких знадобиться «незліченна кількість», не женися за «фірмою», а звертай увагу на якість товару: щоб аркуші були білими, а не сірими, середньої щільності, а не як «туалетний» папір, клітинки/лінії на сторінці чітко промальовані, а не ледь помітні, тощо.

3. Щоденник
Заощаджувати не варто! Адже щоденник служитиме дитині весь навчальний рік, тому тут варто вибирати практичність: щоб був у твердій обкладинці, щоб максимум корисної інформації усередині тощо. Та й погодься, здаватиметься дуже убогим щоденник за 5,50 грн. на тлі яскравих і барвистих, які, звісно, дорожчі. І до того ж, є в усіх однокласників))

4. Канцелярське приладдя

Хочеш заощадити? Наповнюй пенал самостійно, а не купуй із готовою «начинкою». Ця начинка, як правило, ламається й псується швидше, ніж ті олівці, ручки, стругачки, фломастери, які ти вибиратимеш і перевірятимеш особисто))

5. Підручники
Заощаджувати можна. Якщо вже пролунав щорічний вирок «у бібліотеці потрібних підручників немає, усе доведеться купувати батькам», не панікуй. Книгарні, особливо в центрі столиці, це, звісно, круто. Але якщо ти хочеш заощадити, віддай перевагу книжковим ярмаркам і ринкам. Також зверни увагу на так звані книжкові розпродажі, де старші учні продають уже непотрібні підручники (у хорошому стані). Такі сейли часто влаштовують у школах (шкільний ярмарок). Переглянь також профільні сайти в інтернеті.

6. Обкладинки для зошитів і підручників
Купити треба неодмінно. Саме вони допоможуть зберегти щоденник, зошити та підручники в «читабельному» вигляді до кінця року.

7. Форма
Якщо у твоєї дитини шкільна форма є обов’язковою, вважай, що тобі пощастило. Якщо кожен ходить у тому, у чому хочу – справи гірші, для твого гаманця. Зокрема, якщо у тебе дівчинка)) Адже щодня – у новому вбранні. Це закон, а не примха)) Докладніше про шкільну форму читай тут.

8. Взуття
Заощаджувати можна, але не варто. Адже неякісне та неправильно підібране взуття може спричинити поганий кровообіг, проблеми з опорно-руховим апаратом, плоскостопість тощо. Також не забудь про спортивне взуття – кеди, мокасини, кросівки, балетки, у яких твоя дитина ходитиме на фізкультуру. Докладніше про взуття для школярів читай тут.

9. Спортивна форма
Заощадити можна. Особливо, якщо твоя дитина не втрачає голову від спорту або спортивного одягу. Варіанти з Nike та Adidass можна залишити до кращих часів і купити щось дешевше. Головне – щоб спортивний костюм (одяг) був із натуральних тканин.

10. Приладдя для додаткових занять
Тут усе залежить від секції або гуртка, який відвідуватиме дитина. Це може бути «обмундирування» для плавання, танців, карате, легкої атлетики або для малювання, музики та інше. Важливо, щоб речі були якісними та радували чадо.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *