Токсикоз убереже вагітних від викидня

Американські вчені з Університету Північної Кароліни зробили цікавий висновок: чим довше триває токсикоз, тим менша загроза викидня для вагітних жінок.

За словами експертів, нудота і блювання не тільки на ранніх, але й  більш солідних термінах вагітності підвищують шанси жінки виносити дитину, без загрози зриву вагітності.


Висновок зробили на основі експерименту

Вчені спостерігали, як проходить вагітність у 2407 жінок, починаючи із ранніх термінів. 89% вагітних жінок відчували нудоту вранці, а у 53% вагітних нудота супроводжувалася блюванням.

 У 11% вагітних жінок токсикозу не було (вагітних не нудило і не рвало). На жаль, кожна з вагітних втратила дитину на терміні до 20 тижнів.

– Імовірність викидня у жінок, яких не нудило, в 3,2 рази вище, ніж у решти, – повідомила ЗМІ дослідник Ронна Чен.

З віком ця залежність стає більш вираженою. За словами експертів, у жінок 35 років і старше відсутність нудоти під час вагітності в 12 разів збільшує ризик викидня.

 – Однак, в ході дослідження ми не виявляли причинно-наслідкової залежності між нудотою і викиднем. Ми просто показали взаємозв’язок між ними, – коментує експерт.

На думку вчених, нудота і блювання можуть бути реакцією організму вагітної жінки на різкий стрибок рівня гормонів, необхідних для безпроблемної вагітності упродовж 9 місяців.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *