Табір майбутнього відкриється вже влітку 2021

Дитячий табір © depositphotos.com

Табір гуманної педагогіки — це принципово новий підхід до сімейного відпочинку, який дозволить зрозуміти складних батьків або шкідливих підлітків. Туди можна не лише відправити дитину, але і поїхати удвох зі своїм чоловіком — адже там вчать принципово нового підходу до життя.

Подібний табір існує в Грузії, відкрив його всесвітньовідомий адепт гуманної педагогіки Шалва Амонашвілі і туди прагнуть потрапити сім’ї з усього світу. В кінці грудня 2020 року подібний табір «Зорелові» було презентовано і в Україні, а перша зміна у нього відкриється вже в липні 2021 року. Незвичайність табору перш за все в підході. Тут діти відпочивають і працюють з учителями та вихователями, їх активності базуються на іграх, заняттях, проектах, бесідах, походах відповідно до вікових груп. Дорослі в цей час займаються з тренерами і коучами за програмою гуманної педагогіки та інших методик, що включають лекції, майстер-класи, практики та індивідуальні заняття. Протягом дня діти і дорослі спілкуються і разом, проводять час за корисними заняттями, наприклад, працетерапією.

Табір «Зорелови» © прес-служба

В Україні подібний новаторських табір заснували сім’я Залужних — Світлана, співавтор приватної школи нового формату DEC Life School, амбасадор Емпатії в Україні і учениця професора Шалви Амонашвілі, автор Гуманної педагогіки, мама трьох дітей, 7 років розвитку в галузі освіти. І її чоловік — Микола Залужний, успішний бізнесмен ось уже 20 років і батько чотирьох дітей.

Створення ком’юніті, якогось кола людей, які використовують інструменти гуманної педагогіки в звичайному житті, одна з переваг, які дає табір. Коли ти знаходишся в середовищі сімей-однодумців, людей, об’єднаних спільними завданнями, це завжди надихає. Завдяки зануренню в метод, спільного вивчення практик та можливості практикувати в сприятливому середовищі, відбувається більш якісне засвоєння знань і подальшої їх практики в сім’ї, — коментує Світлана Залужная.

Табір «Зорелови» © прес-служба

Програма табору передбачає всілякі тренінги як з особистісного розвитку, так і для розуміння близьких, побудови гармонійних відносин і принципово нових знань і розумінням психології сімейних відносин. Тренерами табору стануть відомі українські педагоги і коучі, серед них Катерина Ясько, Олексій Бабаянц, Ірена Праскавічуте, безпосередньо Шалва і Паата Амонашвілі та багато інших. Відкриття українського табору відбудеться при безпосередній менторської підтримки сім’ї Амонашвілі — Шалви Олександровича і Паати Шалвовича. У 2021 року табір буде в липні, в дві зміни, кожна по тижню в одному з мальовничих і затишних місць українських Карпат.

Табір «Зорелови» © прес-служба

Докладно про программу табору можна прочитати ось тут. Зробити це потрібно хоча б тому, що гуманна педагогіка — одне з найпрогресивніших і модних сучасних напрямків в педагогіці і її методами, до речі, користуються багато психологів.

Нещодавно ми писали про те, як українці називали своїх дітей у 2020 році. Шанель, Київ і Зеленський — не самі незвичайні з них.

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *