Республіка KIDS: «автор» усіх дітей на сцені України (фото)

У рамках дитячого концерту від школи талантів Республіка KIDS, що відбувся в Києві, lady.tochka.net поспілкувалася з викладачами Республіки KIDS.

– Дімо, що таке Республіка KIDS?


Діма, представник Республіки KIDS:

Це творчий рух, спільнота сміливих і талановитих дітей, складовими якої також є мережа творчих студій Республіка KIDS, дитячі телепередачі, мюзикли, кінофільми, яскраві неформальні виставки, модні молодіжні фестивалі, концерти, творчі злети, де творчі діти відпочивають, навчаються, спілкуються з друзями, діляться досвідом і зустрічаються з цікавими людьми.

– Школи творчості для дітей є в Москві та Києві. Розкажіть докладніше про київську, з якого віку приймають дітей, які є напрями дитячої творчості, графік занять.

– До школи талантів Республіка KIDS приймаємо дітей віком від 5 до 16 років. Є три основні напрями: акторська майстерність, вокал і хореографія. Уроки проходять тричі на тиждень: п’ятниця, субота, неділя. Для зручності графік спеціально підлаштований під вихідні, коли дитина не зайнята в школі і може присвятити час розвитку свого таланту. І для дорослих, які можуть супроводжувати дитину, це зручно. А також для тих, хто приїжджає до Києва з інших міст. Наприклад, до нас на заняття кожні вихідні возять дітей із Вінниці, Ужгорода, Дніпропетровська та навіть із Москви.

– Із Москви?

– Так. Не дивуйтеся. Усі діти, яких ви бачите на українській і російській естраді, це наші вихованці (має на увазі дитячі постановки, супровід зірок на сцені тощо). Наприклад, у відомих шоу «Україна сльозам не вірить», «Фабрика зірок», «Нова хвиля» тощо всі концертні номери з участю дітей – наші.

Також наші учні завжди перемагають на дитячих міжнародних творчих конкурсах, наприклад, «Дитяча Нова Хвиля» і «Чорноморські ігри».

– Яка структура та скільки часу триває одне заняття в школі творчості?

– Заняття триває 3 години: година хореографії, година акторської майстерності та година творчості. Крім того, є групи, які умовно можна назвати так: діти, які займаються для себе, і діти, який хочуть стати артистами. При визначенні, в якій групі займатиметься дитина, також зважають на вік і здібності.

–  Іспити при вступі до школи є?

– Батьки можуть не переживати, іспитів немає. Тільки співбесіда, під час якої й визначаємо, до якої групи записати дитину. Якщо вже є якийсь виражений талант або дитина вже перемагала в якихось конкурсах, тоді це буде група для «професіоналів». Якщо малюка привели до нас із нуля, тоді група буде для «початківців», але потім, у ході занять і знаходженні якогось таланта, можна буде перейти в групу професіоналів.

– Скільки коштує навчання в київській школі  Республіка KIDS?

– 1000 грн. на місяць.

Довідка lady.tochka.net. «Батько» Республіки KIDS – відомий композитор Євгеній Орлов, засновник відомих проектів: «Отпетые мошенники», «Сливки», Smash!, «Гости из будущего»; співавтор телепроекту «Фабрика зірок», музичний продюсер конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля» у Юрмалі.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *