Народилися близнюки-богатирі

Мешканка міста Цинцинаті (США) народила синів-богатирів, кожен із яких важить 4,5 кг.

Новонароджені здивували своїми розмірами

За словами експертів, це дуже рідкісний випадок. Адже навіть одна дитина, що народилася з такою вагою, вважається занадто великою, не кажучи про близнюків … «Як правило, близнята при народженні важать значно менше звичайних малят, – говорить доктор Менні Альварес (Manny Alvarez), який робив породіллі кесарів розтин. – А цей випадок просто дивний. На світ з’явилися справжні богатирі».

Батькам потрібні міцні руки й нерви

У новонароджених богатирів Луки і Ділона вже є п’ять старших братів і сестер.

«У нас з чоловіком вже є дорослі діти, і ми думали, що близнюки стануть нашими малюками. Але на 36 тижні вагітності лікарі повідомили, що малюків у нас не буде », – розповідає мати новонароджених. – Очікувати слід богатирів- сміється породілля».

Щасливі батьки кажуть, що малюки із кожним днем стають схожими один на одного все сильніше. А медики проводять спеціальні тести, щоб встановити, чи є діти однояйцевими близнюками.

За словами експертів, занадто великі діти народжуються у матерів, що страждають гестаційним діабетом (на діабет вагітних). «Народження великих дітей найчастіше пояснюється надлишком глюкози, що призводить до зростання дітей у материнській утробі. Також причиною народження крупної дитини може бути спадковість», – пояснює доктор Альварес.

У випадку з американськими богатирями невідомо, чи страждала мати близнят цим захворюванням.

Як вважаєш, близнюки – це подвійне свято чи проблеми?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *