Крім алкоголю: які продукти можна їсти вагітним

Крім алкоголю: які продукти можна їсти вагітним © depositphotos.com

Вагітність ніколи не була однозначним поняттям — одні дівчата розповідають, що їх здоров’я покращилося на тлі гормональних змін, інші скаржаться на випадання волосся, зайву вагу і постійну слабкість. Саме тому ми не будемо називати вагітність найпрекраснішим почуттям, але постараємося пом’якшити для тебе цей період, розповівши про продукти, які не можна їсти вагітним.

У загальному уявленні вагітні дівчата повинні захистити себе від шкідливих звичок, перевтоми, занять спортом (можна йогу, але не можна біг і роботу з вагою, наприклад), а так же прищепити любов до правильного харчування для вагітних. Ніхто не буде лаяти вагітних за любов до калорійної їжі, але за перераховані нижче продукти варто взятися з рішучою відповідальністю.

Які продукти не можна їсти вагітним

 • Сира риба. Не сумніваємося в тому, що ти любиш суші, устриці і копчену рибку, але сира риба не завжди безпечна і для тих, хто не носить під серцем дитину. Відклади номер улюбленої доставки ролів до тих часів, коли доктор дасть добро.
 • Сир з пліснявою по праву вважають ідеальним середовищем для розмноження бактерій. Такі бактерії можуть стати причиною розвитку серйозних захворювань у плода, тому краще забути про камамбер і горгонзолу. Якщо без сиру ніяк — бери твердий.
 • Печінка містить велику кількість вітаміну А, який може стати причиною вроджених дефектів у дитини. Їж дозовано.
 • Трави і спеції можуть викликати викидень, і це не жарти. Спробуй уникати сильно приправлених блюд і не їж в незнайомих місцях.
 • Стейки і тартар — це сире м’ясо, так само, як і рибу, м’ясо потрібно готувати, а тільки потім є. Не забудь про це, якщо ти вагітна.
 • А ось кофеїн взагалі може негативно позначитися на плоді, вплинувши на вагу дитини при народженні. Будь обережна з чорним шоколадом, кавою, енергетиками (серйозно?) і навіть колою.
 • Читай про УЗД під час вагітності, щоб знати коли треба робити і скільки разів можна.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *