Яна Клочкова носить сина в слінгу

Соціальна мережа для мам Svitmam.ua розповіла про те, що нещодавно олімпійська чемпіонка Яна Клочкова познайомила їх із синочком Сашенькою прямо в себе вдома. Представники цієї соціальної мережі прийшли до неї з подарунком – зручною перев’яззю слінг.

Про те, як зручно носити малюків у такій перев’язі, зірковим мамам розповіли на нещодавній зустрічі мережі «Світ Мам» і на майстер-класі, який пройшов тоді ж.

Мамам розповіли, як зручно носити малюка в слінгу до 3-х років, адже вага рівномірно розподіляється по спині й не завдає жодного дискомфорту.

Яна дала можливість гостям поспілкуватися зі своїм синочком Сашком. У свої три з половиною місяці він важить майже 9 кг. І слінг Яні Клочковій буде дуже до речі!

Малюк спочатку з цікавістю спостерігав за тим, як його поступово замотують у довгий шарф. Виглядаючи з перев’язі, він роздивлявся своїх домашніх улюбленців: собачку і смішного кота, підстриженого «а-ля лев».

За словами слінгоконсультанта Аліни, дитину потрібно привчати перебувати в слінгу поступово. Це сильно розвантажить маму: руки будуть завжди вільні, а малюк весь час буде поруч – на відстані поцілунку.

Яна Клочкова трохи поскаржилася на втому від того, що вона змушена постійно носити сина на руках. Їй довелося навіть звертатися за допомогою до фахівців.

Педіатри одностайні: дітки, яких носять у слінгу, довше перебувають у стані спокійної уваги і з цікавістю вивчають навколишній світ.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *