Як визначити стать дитини до зачаття: таблиці і ймовірність

Як визначити стать дитини до зачаття: таблиці і ймовірність © depositphotos.com

Діти квіти життя. Незалежно від статі, віку і характеру, кожна дитина особлива для свого батька. Але деякі сім’ї починають планувати народження, стать і долю свого майбутнього чада задовго до зачаття.

Визначити стать дитини до зачаття не так важко, як може здатися на перший погляд. Звичайно, найбільшу роль у визначенні статі грають гени батьків і банальна біологія (пам’ятаєш, як ми вирішували всі ці генетичні завдання на уроках анатомії в школі?). Але, крім генів, є й інші способи.

Розповідаємо, як визначити стать дитини до зачаття і розвінчуємо міфи про покладені в холодильник труси. Швидше ознайомся з різними технологіями визначення статі і гарантуй собі найбільшу ймовірність того, що все точно піде за планом.

Календарі: чи важлива дата зачаття і як вона впливає на стать дитини

На відміну від міфічних ритуалів впливу на майбутню стать дитини, на кшталт поїдання певного продукту протягом мінімум двох років, календарі дійсно користуються популярністю серед багатьох майбутніх батьків.

Умовно, ці календарі для визначення статі дитини, дуже неоднозначні. Вони популярні тільки завдяки досвідченим мамам, у яких вийшло зачати хлопчика або дівчинку, дотримуючись механізму, прописаному в календарі. Так якими ж вони бувають і як можна розрахувати стать дитини до зачаття?

Китайський календар визначення статі до зачаття

Китайські традиції і культура передбачає багато дивних і по-справжньому загадкових календарів і правил. В гороскопи, наприклад, вірить далеко не кожен, але вбратися в відповідний колір для зустрічі Нового року за китайським календарем хочуть всі.

Китайський календар визначення статі до зачаття — простий і зрозумілий. Для того щоб розібратися, потрібно всього лише зберегти табличку відповідності і старанніше намагатися в певні дати. Пекінський інститут планування сім’ї з’ясував, що календар працює з точністю до 98%, так чому б і тобі не спробувати розрахувати стать дитини цим способом?

За допомогою цієї таблиці китайські імператори і інша еліта обчислювали найбільш сприятливий час для зачаття хлопчиків, які і повинні були стати спадкоємцями. Якщо аргументів достатньо — тримай механізм розшифровки таблиці.

Для того щоб дізнатися стать майбутньої дитини, необхідно звірити свій вік в момент зачаття з місяцем зачаття. Все геніальне, як виявилося, до неподобства просто.

Як визначити стать дитини до зачаття: таблиці і ймовірність © pinterest.com

Наша редакція вирішила влаштувати перевірку китайським календарем і попросила друзів порахувати збіги свого зачаття з календарем. З ймовірністю 6/10 календар показав правдиві відповіді. Перевір і ти, можливо він ідеально спрацює для тебе!

Японський календар визначення статі до зачаття

Є й інший варіант розрахувати стать дитини за датою — японський календар майбутнім мамам в допомогу! Розрахувати стать дитини онлайн просто, але зберегти або роздрукувати таблицю теж можна, щоб у тебе під рукою завжди були важливі підказочки.

Японці визначали стать дитини не тільки за допомогою материнського віку, а й батьківського. Ця таблиця виглядає дещо складніше, адже вона складається з двох важливих частин.

У першій частині таблиці ти шукаєш число, що стоїть на перетині місяця народження мами і тата, а в другій — ймовірність народження хлопчика або дівчинки в той чи інший місяць. Імовірність в другій таблиці позначена кількістю хрестиків. Виходить, якщо ти бачиш по одному хрестику і біля дівчинки, і біля хлопчика — то шанс народження дитини одного з цих статей рівнозначний. Чим більше хрестиків — тим імовірніше відповідь.

Як визначити стать дитини до зачаття: таблиці і ймовірність © pinterest.com

Міфи про визначення статі

Найяскравіші міфи, які не підтверджені ні з наукової, ні з статистичної точки зору:

  • Стрес не гарантує народження дівчинки. Вганяти себе в такий стан спеціально не варто.
  • Теорія лідерства передбачає, що стать дитини залежить від того, хто «головний» в сім’ї. Поспішаємо засмутити тебе, але верховенство батьків впливає, мабуть, тільки на характер.
  • Покладені труси в холодильник можуть стати причиною болячок, але не врятують тебе від народження жінки.

Рекомендуємо радіти дівчаткам і хлопчикам однаково і не морочити голову холодними трусами.

Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров’я розповіли про безкоштовні послуги для породіль.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *