Як вибрати хобі для дитини: поради психолога

Як обирати гуртки для дітей © depositphotos

Ти мрієш, щоб твоя дитина розвивала свої таланти і здібності, вміла правильно говорити, була цікавою для оточуючих? Ти все ніяк не можеш визначитися з кружкаі і секціями для свого чада. Психолог Олена Рихальська розповіла tochka.net, як обрати хобі для дитини правильно.

Визначити здібності дитини

Варто відвести дитину до психолога, щоб він визначив його здатність на рівні його психотипу. Тому, що дитина може відмінно малювати, він він гіперактивна і йому потрібно проявити свої лідерські здібності саме в активних фізичних видах спорту.

Твоя дитина — це не ти

Не потрібно реалізувати свої нездійсненні мрії через свою дитину. Якщо ти не змогла танцювати в дитинстві або хотіла малювати, але не було художньої школи поблизу, то не потрібно віддавати в такі гуртки свою дитину.

Поважай свою дитину

Потрібно поважати думку дитини і пріслушиваться до нього. Що він говорить про заняття, викладачів, дітей. Однак не давати повне право вибору. Адже діти ще не здатні приймати зважені рішення.

Повинен бути стрижень … у батьків

Так, батьки повинні приймати останнє рішення. Діти часто знаходяться під впливом. Наприклад, «подружка пішла на плавання і я піду». Крім того, якщо дитина одного разу прийшов і сказав, чо не хоче більше ходити на секцію — обов’язково варто давати останній шанс — місяць або два. У дітей просто буває поганий настрій. Також не варто забувати про адапціонном періоді.

Не розпиляти час і сили

Якщо і тобі, і твоїй дитині дуже хочеться ходити в кілька різних гуртків — будь ласка. Але важливо пам’ятати, що основні зусилля на щось одне, виходячи зі здібностей, а решта вже за бажанням і часу.

Дивитися на особистість викладача

Перш, ніж вибирати гурток, потрібно дивитися на особистість учителя. Від цього залежить 90% буде дитині це цікаво чи ні.

Також читай корисні поради про те, як перестати бути тривожною мамою.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *