Дитячі каші Nutrilon 6+ для правильного харчування і повноцінного розвитку малюків

Дитячі каші Nutrilon 6+ – правильне харчування для повноцінного розвитку малюків © Прес-служба

Харчування дитини у ранньому віці закладає основи її здоров’я. У перші півроку найкращим для всіх малюків є грудне молоко, грудне вигодовування рекомендується продовжувати навіть після того, як малюку виповниться 12 місяців, краще за все до 2 років. ¹’² Та з часом лише грудного вигодовування дитині стає недостатньо, і виникає необхідність вводити прикорм. ² 

Молочні каші є одним з перших прикормів.² У цьому віці дуже важливо, аби дитячий організм отримував необхідну кількість заліза. Саме тому, рекомендується використовувати у прикормі промислові каші, збагачені залізом.²

Прикорм має забезпечувати дитину необхідними вітамінами та мінералами, а також відповідати віковим особливостям травної системи. Дуже важливі у складі дитячого харчування пребіотики, адже вони сприяють гарному травленню та росту корисної мікрофлори кишечника у дітей.³

Європейська компанія Нутриція – виробник високоякісного дитячого харчування, вже понад 120 років користується довірою споживачів у всьому світі. Її асортимент включає в себе дитячі суміші, а також каші для всіх етапів введення прикорму.

Дитячі каші Nutrilon 6+ © Прес-служба

Дитячі каші Nutrilon 6+ з інноваційним комплексом ProNutra Vi+ поєднали у собі компоненти для повноцінного прогресу дітей:

 • Комплекс пребіотиків-олігосахаридів GOS/FOS у співвідношенні 9:1:³
 • зміцнює кишковий бар’єр та сприяє нормальному травленню;
 • зміцнює природний імунітет.
  • Збалансований набір з 11 вітамінів, мінералів та мікроелементів, зокрема, вітамінів А, С, D, вітамінів групи В, заліза, кальцію та йоду:¹
 • відповідає віковим особливостям дітей;
 • містить поживні речовини для всебічного розвитку.
 • Для початку прикорму обирайте безглютенові каші з одного виду круп, наприклад, гречану чи рисову.2 Дітям, які добре їдять однокомпонентний прикорм, підійдуть каші з кількох круп із додаванням знайомих їм фруктів. У 8-10 місяців починайте вводити каші з кількох круп з рисовими кульками.

  Введення прикорму – дуже важливий етап у житті дитини. З дитячими кашами Nutrilon 6+, ви подбаєте про повноцінний розвиток малюка та зробите вагомий внесок у його здорове майбутнє з дитинства.

  ¹ Kim Fleischer Michaelsen et al. Кормление и питание грудных детей и детей раннего возраста. Методические рекомендации для Европейского региона ВОЗ с особым акцентом на республики бывшего Советского Союза. Региональные публикации ВОЗ. Европейская серия №87.
  ² Наказ Міністерства охорони здоров’я України №149 від 20.03.2008 р.
  ³ Няньковський С.Л. «Вплив пребіотичного комплексу олігосахаридів (GOS/FOS 9:1, 0,8г/100мл) на стан здоров’я немовлят». Здоровье ребенка 5(20)2009.

  Раніше ми писали про те, чи повинні батьки займатися статевим вихованням і з якого віку дитина повинна дізнатися про це.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Ответить

  Ваш адрес email не будет опубликован.