Дізнайся адресу і замов подарунок Святому Миколаю

Дізнайся адресу і замов подарунок Святому Миколаю © depositphotos.com

Ти вже знаєш, що хочеш отримати на Новий рік 2019? А твої близькі визначилися з подарунками? Ще ні? Тоді саме час зробити це, адже 4 грудня день замовлень подарунків Санті. Якщо твоя дитина вже готова зробити новорічне замовлення, ми підкажемо, як це зробити. І ти теж напиши листа  Святому Миколаю чи Санта Клаусу, в якому обов’язково скажи, що ти хочеш отримати в подарунок. На Новий рік завжди трапляються чудеса, тому твоє бажання обов’язково збудеться!

Якщо ти хочеш написати лист від руки, як в дитинстві, то ось адреса українського Санти:

 • вул. Інститутська, 22,
  місто Буча,
  Київська область,
  08292

Але враховуючи, що ми живемо в епоху Інтернету і все-все можемо зробити і вирішити в мережі, є можливість написати листа Санті в електронному вигляді. Для цього існує кілька сайтів. Вибирай той, який сподобається тобі найбільше, і пиши листи від себе і своєї дитини.

 • Pochta-moroza.com

На сайті потрібно заповнити анкету про дитину: ім’я, вік, стать, захоплення. Заплатити 160 грн. І тоді дитині прийде поштою лист з індивідуальними побажаннями і подарунковим блокнотом в красивому конверті.

 • Mykolaj.if.ua

У Святого Миколая в Україні є кілька резиденцій. Одна з них знаходиться на території Національного природного парку “Гуцульщина”. Малюки можуть написати лист чудотворцеві онлайн і отримати незабаром відповідь, або на електронну пошту [email protected].

 • Mail-dedmoroz.com.ua

Крім листівок, можна замовити відеопривітання від Миколая. Ролик вишлють по електронній пошті або ж ти зможеш його скачати прямо з сайту. Також є можливість замовити відеопривітання на DVD, до якого додається сувенір.

Дізнайся адресу і замов сьогодні подарунок Діду Морозу

 • Happy-cards.net

Як приємно буде діткам, якщо 1 січня вони отримають гарну вітальну листівку від самого Санта Клауса з Фінляндії! Замовити поздоровлення не тільки для дітей, а й для дорослих можна на цьому сайті.

 • Mail-dedmoroz.ml

Лист, запечатаний сургучем, написаний на красивому коричневому папері “під старовину” і скріплений особистою печаткою Санти, порадує будь-кого. Ти можеш вибрати один із запропонованих варіантів тексту, заповнити спеціальну форму і оформити замовлення. Останній день прийому замовлень – 25 грудня.

 • Головна резиденція Святого Миколая

На території Національного Києво-Печерського заповідника за адресою вул. Лаврська, 9 відкрилася офіційна резиденція Святого Миколая. Поруч з резиденцією розташована альтанка з арок для бажань і ящик для листів Святому Миколаю, кімната підготовки подарунків, інсталяція “Різдво Христове”. Миколай чекає малюків в гості щосереди з 16.00 до 17.00.

 • Резиденція Санта Клауса

Листи на всіх мовах світу від хлоп’ят з різних країн щорічно отримує і Санта Клаус! Написати йому можна за адресою: Santa Claus, Arctic Circle, 96930, Rovaniemi, Finland. Або ж просто відвідай його офіційний сайт.

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net. 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *