Без Спартаків, але з Луною: найпопулярніші імена для дітей у 2020 році

Найпопуляріші імена для дітей в Україні © Depositphotos

Найпопулярніші імена, якими батьки називають дітей у 2020-му, оприлюднили у Міністерстві юстиції України. Так, батьки стали обирати більш звичні імена, найпопулярнішим чоловічим іменем стало Артем, а жіночим – Софія. До речі, Софія є найпопулярнішим іменем для новонароджених дівчат вже декілька років.

Також батьки найбільше віддавали перевагу таким чоловічим іменам, як Матвій, Максим, Давид, Микита, Михайло, Данііл, Богдан, Андрій, Олександр, Іван та Василь. Серед дівочих імен доволі популярними виявилися Анастасія, Анна, Марія, Аліса, Вікторія, Вероніка, Поліна та Луна, повідомляється на сторінці Мінюста в соцмережі.

Найпопулярніші імена серед дівчаток та хлопчиків у 2020-му © facebook.com/minjust.official/

Нагадаємо, що минулого 2019 року батьки новонароджених малюків давали їм рідкісні та нетипові для українців імена. Так, приміром у Києві дівчат називали Орестою, Фротою, Аннаель, Влана, Агата, Глафіра, Фіона та Фея, а хлопчиків – Фелікс, Савватій, Ангел, Дімітр, Ілай, Спартак.

Серед найбільш дивних імен у Київській та Черкаській областях були: жіночі (Хауля, Дьомерсі, Золушка та Марсеілна), а серед чоловічих (Алімпій, Аліхан, Стратон, Граф та Вільдан).

Прогнозуємо, що у 2020-му до переліку незвичних імен увійде Зеленський. Саме так назвали новонароджену дитину закарпатські роми. Проте дивуватися нема чого, адже у сусідньому селі живе вже 10-річний Янукович.

Раніше ми розповідали про імена, які приносять біди та нещастя.  

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *