Бізнес замість ВНЗ: неук став мільйонером

– Я робитиму те, що мені цікаво, – заявив 18-річний Лі Сян своїм батькам, коли ті почали з сином розмову про вибір ВНЗ після закінчення школи. – І зароблятиму не менше 2000 юанів на місяць.
Після таких голослівних обіцянок батьки дали синові спокій, хоча не вірили, що без диплома він зможе заробити хоч один юань. А дарма!
Невдовзі амбіційний Лі Сян заробив 100 тис. юанів. От що означає займатися улюбленою справою, а не вчитися з-під батога (!).

Як заробити? Піти в інтернет!

Із дитинства Лі Сян, який народився в містечку Шицзянчжуан (провінція Хебей), захоплювався комп’ютерами. Хлопчик був обізнаний з усіма новинками IT-технологій, читав спецжурнали на цю тематику тощо.
У 1999 р. Лі Сян створив власний інтернет-сайт, який присвятив світу комп’ютерів. Через це він і відмовився вступати до університету, щоб мати час і можливість розкручувати улюблений проект.

Успіх прийшов! І мільйони посипалися

Зовсім несподівано на любительський інтернет-сайт Лі Сяна, у якого, треба зазначити, була доволі висока відвідуваність, звернули увагу рекламодавці. І фінансові справи молодого бізнесмена пішли вгору.
Через кілька місяців Лі Сян зайнявся інтернет-бізнесом уже на серйознішому рівні. Найняв команду експертів і відкрив новий сайт, який став мегапопулярним як серед користувачів, так і серед рекламодавців. Доходи юного бізнесмена зростали як на дріжджах.
У 2000 році з рідної провінції Лі Сян переїхав до Пекіна, де продовжив свій інтернет-бізнес. Через 4 роки хлопцю запропонували продати інтернет-проект за кругленьку суму – 100 млн. юанів.

Лі Сян зрадів вигідній пропозиції, хоча гордо відмовив покупцям.

– Як я можу продати свій бізнес? Це ж моє життя! – сказав закоханий у свою роботу бізнесмен.

Через 10 років мільйонер хоче в універ?

На своєму інтернет-дітищі Лі Сяну вдалося заробити 200 млн. юанів. Саме цю суму називають експерти, оцінюючи статки молодого мільйонера з Китаю.

Успіхи «невігласа» Лі Сяна: власник порталу, який входить до трійки найбільших китайських інтернет-ресурсів, присвячених IT-технологіям; у підпорядкуванні у бізнесмена близько 900 працівників; фінансовий стан – стабільний і навіть більше.

На запитання про вступ до університету мільйонер Лі Сян жартує так:
– Через рік нас (має на увазі свій портал) відвідуватимуть 50%, а після цього можна буде вже подумати й про вступ до університету.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *