7-річний британець заробив 200 тисяч доларів на власних картинах

Більшість картин юного митця зображують краєвиди його рідного Норфолку та узбережжя. Найдивовижнішим є те, що ще два роки тому Кірон займався лише розфарбовуванням динозаврів, яких йому малювали мама й тато.

Проте, під час відпочинку родини у Корнуоллі, малий, натхненний краєвидом бухт та портів, несподівано сам почав писати чудові малюнки човнів на воді.

Найдорожчими з його творів на сьогодні є картина маслом “Світанок у Морстоні”, придбана за 12,5 тисяч доларів, та пастель “Трясовина на заході сонця”, що пішла за 10,5 тисяч.

“Зазвичай я малюю вранці, тож встаю о шостій, а ще після школи. Але зараз, під час канікул, я малюю весь час”, – розповів Кірон.

За тиждень хлопцю вдається написати шість картин. Між тим 700 його шанувальників уже зареєструвалися у “списку очікування”, аби придбати наступний шедевр Кірона Вільямсона.

За картинами хлопчика полюють колекціонери з Нью-Йорка, Аризони та навіть Південної Африки. Телефонні ж дзвінки із замовленнями надходять з усього світу.

Одна пара з Філадельфії взагалі за два дні до відкриття отаборилась поблизу галереї, аби не пропустити початок третьої виставки Кірона Вільямсона.

“Кірон став, ймовірно, одним із найбільш затребуваних художників, що нині виставляються у світі. Він є імпресіоністом без надмірної абстракції”, – зазначив власник галереї, де виставляються роботи хлопчика.
Батьки юного генія планують купити з синових заробітків для нього будинок, а решту інвестувати, аж поки Кірону не виповниться 25 років.

А тобі подобаються картини Кірона Вільямсона? А може, це данина моді чи  добрий
PR ?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *