Чим ж корисний соковитий, червоний плід?
Міжсезоння дає про себе знати: ми хворіємо в кілька разів частіше звичайного, відчуваємо занепад сил, а шкіра стає тьмяною і обезводненою. У зв'язку з цим в непростий для організму період року особливу любов у всіх захисників здорового способу життя та небайдужих до свого здоров'я, увагу завойовує гранат, інформує Ukr.Media.
При цьому, пити гранатовий фреш протягом дня — відмінна нагода наповнити організм вітамінами. До того ж в цьому випадку не доведеться витрачати час на те, щоб розправиться з 600-700 зернятками — приблизно така їх кількість знаходиться в одному плоді середнього розміру.
Розповідаємо, в чому суперсила гранатового соку:
- Сік граната містить 15 амінокислот, п'ять з яких входять до списку "незамінні".
- Він — цінне джерело вітамінів і мінералів: вітамінів К, С, В6 і В9, міді, калію, марганцю, фосфору.
- Речовина пунікалагін, що входить до складу граната позитивно впливає на роботу серця.
- Гранатовий сік — природний імуномодулятор, який активізує і зміцнює імунну систему організму.
- Велика склянка гранатового соку в день стабілізує метаболічні процеси в організмі.
- Фреш з граната в короткі терміни значно підвищує рівень гемоглобіну і успішно бореться з анемією.
- Гранатовий сік сприяє усуненню зубного нальоту, а за рахунок своїх протимікробних властивостей очищає порожнину рота від бактерій.
- На відміну від інших соків (більш солодких), гранатовий фреш лікарі дозволяють вживати при діабеті (правда, в помірних кількостях).
- Масло зерен граната сприяє регенерації клітин шкіри, а його екстракт прекрасно відновлює і загоює шкіру після сонячних опіків.
- У соку граната містяться речовини еллаготаніни, які здатні блокувати ріст злоякісних новоутворень. А регулярне вживання граната (і його соку) в кілька разів знижує ризик виникнення раку молочної залози.
Джерело: ukr.media