Задля недопущення нових випадків небезпечної інфекційної хвороби у Кропивницькому ввели карантинні обмеження

У Кропивницькому зафіксовано захворювання собаки на сказ. 

Про це повідомило міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

«За результатами епізоотичного розслідування Кропивницького міського управління спільно зі спеціалістами Кропивницької міської державної лікарні ветеринарної медицини встановлено, що хвора тварина безпорідна, віком 10 років, перебувала на постійному утриманні у домоволодінні мікрорайону Масляниківка, не щеплена. За порушення статті 37 Закону України “Про ветеринарну медицину”, пункту 5 “Інструкції про заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин” власника тварини притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу згідно статті 107 КУпАП. Особам які мали контакт з твариною, запропоновано звернутись до травматологічного відділення лікарні для подальшого обстеження та проведення профілактичних заходів», – йдеться у інформації.

З цього приводу днями пройшло позапланове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді міста Кропивницького, на якій були введенні карантинні обмеження та затверджено план комплексних заходів щодо ліквідації сказу.

На прилеглій території та в загрозливій зоні ветеринари проводять щеплення усіх сприятливих тварин антирабічною вірус – вакциною «Рабістар».

https://www.kr-rada.gov.ua

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *