У Кропивницькому готуються до реконструкції операційного блоку хірургічного відділення міської лікарні

Підготовка до реконструкції операційного блоку хірургічного відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги у Кропивницькому стала головною темою робочої зустрічі заступника міського голови Олександра Мосіна із медичними  консультантами та представниками проєктних організацій.

Реалізація цього надважливого для розвитку медичного простору міста проєкту перебуває на постійному контролі міського голови Андрія Райковича, зазначили в пресслужбі міської ради.

На порядку денному розмови стояло питання уточнення медичного завдання по даному об’єкту, яке ляже в основу змін до проєктної документації та її актуалізації. Наступним етапом стане оголошення тендерної процедури на проведення реконструкції відділення.

Олександр Мосін наголосив, що переможець тендеру зобов’язаний буде завершити роботи вже до кінця року.

«При цьому необхідно буде подбати не лише про виконання технічного завдання, а й про його екологічну складову – облаштувати під’їзні шляхи до відділення, здійснити озеленення території тощо», – зауважив заступник міського голови.

За дорученням Олександра Мосіна зі столичними спеціалістами продовжить роботу управління капітального будівництва Кропивницької міської ради.

Читайте також: У Кропивницькому рух вантажівок дозволять за найкоротшим маршрутом

Навіщо у Кропивницькому створювати міжшкільні ресурсні центри

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *