Веселі карапузи: в ОТГ на Кіровоградщині змагалися малюки (ФОТО)

У Новоукраїнській ОТГ вирішили привітати Україну по-особливому, проведенням родинної естафети «Веселі карапузи».

На майданчику БАСКЕТ зібралися юні чемпіони, їхні досвідчені наставники та незмінні вболівальники.

У родинній естафеті взяли участь 6 команд: найвідважніші діти –  віком від 2 до 4 років – та їхні рідні.

Змагалися учасники в чотирьох конкурсах: «Влучні стрільці», «Кольорові кульки», «Збери врожай» та «Моя велика сім`я». Цікавими та насиченими були завдання для малечі, яка з радісною посмішкою на обличчі вправно долала усі перешкоди.

За активну участь в естафеті були нагороджені родини Чайковських, Пиндиків та Хацерів. Третє та друге місця відповідно посіли родини Манойленків та Хомутенків. Перемогу ж у змаганнях виборола родина Нипка. Усі учасники отримали дипломи та пам`ятні подарунки, а призери приміряли ще й бронзові, срібні і золоті нагороди.

«Талановиті родини – талановиті в усьому» — зазначив Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний. 

Раніше учасники естафети брали участь у фотоконкурсі «Щасливі моменти моєї родини». Тож, свої довгоочікувані подарунки та дипломи з рук очільника громади отримали родини Даніліченків, Чайковських, Хацерів, Кононенків, Пиндиків, Скуртових, Захар`їних, Манойленків, Кирилюків, Слєпцових, Балюнових, Борисенків, Харченків, Борисових, Михайлових, Боженків, які поділилися своїми сімейними світлинами.

Переможцями стали: родина Циганенків – «Схожі, як дві краплі води»; родина Романенків – «Миттєвості сімейного щастя»; родина Лисоконь – «Наше сімейне хобі». 

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *