В Олександрівській лікарні відкрили оновлене реабілітаційне відділення (ФОТО)

16 лютого у КНП «Олександрівська лікарня» офіційно відкрили оновлене реабілітаційне відділення.

У приміщенні зробили капітальний ремонт, обладнали спеціальними тренажерами для ефективного відновлення.

У штаті відділення працюють лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психотерапевти, асистенти фізичних терапевтів та ерготерапевтів, спеціалісти з проведення масажу та фізіотерапевтичних процедур.

“Оновлене реабілітаційне відділення – це насамперед можливість для повноцінного розвитку Олександрівської територіальної громади. Бо до нас повертаються і будуть повертатись військові, яким необхідна реабілітація. Вони мають отримувати найкращі та найякісніші послуги, щоб швидко відновлюватись”,  наголосив селищний голова Олександр Безпечний.

Він  додав, що у реабілітаційному відділенні можуть отримувати послуги  жителі громади, внутрішньо переміщені особи, а також, жителі інших громад, яким буде необхідна така допомога.

У реабілітаційному відділенні до відновлення військових комплексний підхід. Персонал лікарні буде поряд із ними на кожному етапі: від консультації до завершення реабілітації.

Лікарі пройшли навчання для необхідного рівня підготовки. Аби забезпечити максимально комфортний процес реабілітації наших військових, у лікарні надаватимуть психологічну підтримку, адже емоційний стан бійців – це левова частка їхнього майбутнього якісного життя.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *