Відкритий чемпіонат із військово-спортивних багатоборств визначив переможців (ФОТО)

В Олександрії завершився відкритий чемпіонат Кіровоградської області з військово-спортивних багатоборств пам’яті «Янголів спорту».

Змагання присвячені спортсменам Кіровоградщини, які професійно займалися цим видом спорту і які загинули, боронячи Україну від російського окупанта. Це Максим Бендеров, Валерій Скоренцов, Данило Тараненко (Олександрія), Володимир Гога та Дмитро Діконенко (Онуфріївка).

У чемпіонаті взяли участь команди із міст Кропивницький, Кременчук, Олександрія, селища Онуфріївка та села Федірки Світловодського району. Загалом, 94 спортсмена і спортсменки віком від 8 до 39 років.

Олександрію на змаганнях представили вихованці відділення військово-спортивних багатоборств ДЮСШ №2 та ПСК «Захист».

За результатами поєдинків у своїх вікових та вагових категоріях перемогу вибороли спортсмени ДЮСШ №2: Борислав Корнілов, Володимир Віоріка, Нікіта Тертишний, Станіслав Дмітрієв, Ростислав Уманець та Сергій Садівський.

Серед вихованців ПСК «Захист» перше місце здобули: Артем Осьмачко, Максим Даценко, Марк Некритий, Остап Масльоха, Валерій Юрченко, Єгор Ковальов, Ілля Городецький, Гліб Толок, Дар’я Сидоренко, Ярослав Андрієнко, Данило Яковенко, Єгор Діхтярук та Володимир Лаврусенко.

Переможців та призерів чемпіонату нагородили дипломами та медалями.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *