Тут рятуватимуть малюків: у пологовому відремонтували реанімаційне та реабілітаційне відділення(ФОТО)

Сьогодні, 16 вересня, презентували відремонтовані реанімаційне та реабілітаційне відділення міського пологового будинку з функціями перинатального центру II рівня у Кропивницькому. Ремонт тривав з 2020-го року. Витратили на ремонт разом з медобладнанням понад 5 мільйонів гривень.

Такі відділення мають бути у пологових із функціями перинатального центру.

Відділення передбачені для виходжування глибоко недоношених дітей, вагою до кілограма, а також для дітей з вродженими вадами.

У відділенні інтенсивної терапії 5 реанімаційних ліжок.

Тут нове сучасне обладнання з кисневою системою: киснева станція, кисневий концентратор. У палаті передбачили зручне місце і для мами, якщо можна взяти дитину на руки. Наразі в реанімаційному відділенні немає пацієнтів. Загалом тут маленькі пацієнти можуть перебувати до двох тижнів.

Тут є апарат ШВЛ, рентген, УЗД для новонароджених експертного класу.

Після ренімації реабілітація, 5 палат відділення реабілітації, другого етапу виходжування новонароджених. Там вже діти можуть бути і 2-3 місяці. При цьому малюки можуть перебувати у палатах з батьками.

Ось це окрема кімната для покинутих малюків.

Є окремі кімнати для персоналу.

У планах ще дообладнувати ці два відділення.

– Відкриття таких відділень наблизило допомогу для новонароджених дітей та наблизило сучасні послуги для батьків, – каже начальниця управління охорони здоров’я міськради Оксана Макарук.

За словами гендиректора медзакладу Людмили Романів, наразі вони проходять сертифікат якості надання меддопомоги підвищеного рівня.

– Добре, коли з року рік напередодні Дня міста ми здаємо різні об’єкти. Важливо те, що місто має чіткі програми розвитку, які дозволяють це зробити, – прокоментував після побачених відремонтованих відділень міський голова Андрій Райкович і додав. – Аби молоді сімейні пари не їздили за кордон, в інші міста, а могли отримати якісні послуги в нашому місті.

За словами Оксани Макарук, в наступному році в рамках міської програми планують відремонтувати пологові відділення перебування матері і дитини.

Джерело: gre4ka.info

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *