Судді міжнародного спортивного турніру визнали високу майстерність художніх гімнасток Кропивницького (ФОТО)

Нещодавно у Львові пройшов Перший міжнародний турнір із художньої гімнастики «Sport Art cup 2019».

Серед 450 спортсменок із усієї України а також Ізраїлю та Польщі право на чемпіонське звання виборювали 19 грацій ОКДЮСШ «Ніка» Кропивницького.

Багаторічна важка праця над собою дала свої результати. Судді змагань високими оцінками відзначили чудову майстерність наших дівчат у багатобор’ї та окремих видах програм.

За підсумками змагань перше місце та чемпіонське звання отримали Варвара Табалова, Марія Антонюк, Марія Осадча, Анастасія Заєць, Софія Ауліна, Олександра Жила, Наталя Медведєва, Марія Сіненко, Анастасія Лисенко.

Срібло здобули Софія Мельник, Аліна Гарбуз, Анастасія Передтеченська, Олександра Кожухар, Даша Омельченко, Ганна Салєєва.

На третю сходинку п’єдесталу піднялися Рената Рижкова, Єлизавета Базилевич, Крістіна Шишова.

Ганна Салєєва та Валерія Корнєва здобули друге місце у вправі із м’ячом, а остання ще й отримала бронзу за виступ із обручем.

А підготували своїх підопічних до цього успіху тренери Єлизавета Горлова та Олександра Шику.

Джерело: zpu.kr.ua