Понад третина мешканців Кіровоградщини уклали договори із лікарями

У десяти областях України, в тому числі і на Кіровоградщині,  укладено менше 40 відсотків від очікуваної кількості договорів із сімейними лікарями.

На цьому під час засідання п’ятого Національного прес-клубу реформ «Децентралізація: результати, виклики і перспективи»  повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, поінформували в прес-службі офісу реформ Кіровоградського РВ АМУ. 

Під час заходу, організованого Асоціацією міст України, Павло Ковтонюк  презентував тему «Медична реформа: успіхи та плани на 2019 рік 

«21 мільйон людей обрали свого сімейного лікаря. 76 % пацієнтів задоволені лікарями, яких обрали», – зазначив Павло Ковтонюк. 

Якщо пацієнти отримали якісну послугу або ту, що їх задовольняє, лікарі і медсестри мають цілком реальну і пристойну матеріальну допомогу. Заступник міністра охорони здоров’я  висловив сподівання, що у першому кварталі наступного року  всі українці матимуть свого сімейного лікаря. Мовляв, уже з другого півріччя  2019-ого стартуватиме друга фаза реформи, що стосуватиметься амбулаторного лікування.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *