НСЗУ хоче зменшити фінансування Кіровоградському онкоцентру

Національна служба здоров’я хоче зменшити цьогорічне фінансування Кіровоградського обласного онкоцентру на 20% від запланованої суми.

«Минулого тижня отримали додаткову угоду від НСЗУ про зменшення фінансування онкологічного центру на… 20%. При цьому, ніяких пояснень, коментарів, калькуляції та відповіді на питання: як, чому і хто вирішив знизити об’єм фінансування лікувального закладу. Зранку отримав дзвінок — терміново підписати угоду про зниження фінансування, а то… (не знаю що «то»), можливо, взагалі припинять відносини та співпрацю.
Я так розумію, що партнерські відносини, про які завжди НСЗУ пише на початку своїх листів, зупинено.
Дивує, як швидко служба рухається в бік знищення державної та комунальної медицини. Про яке зростання зарплатні медичним працівникам говорив Президент та звідки брати кошти на обслуговування населення?», — написав у своєму Фейсбуці екснардеп, а нині очільник онкоцентру Костянтин Яриніч.

Крім того Яриніч зазначає, що згідно діючому договору НСЗУ служба не має права спонукати до зміни фінансування раніше, ніж за три місяці до закінчення карантину, а карантин наразі продовжено до 1 жовтня 2021.

Наразі медзаклад звернувся в НСЗУ за офіційними розясненнями.

Джерело: gre4ka.info

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.