На Кіровоградщині після споживання дикорослих грибів пенсіонерка потрапила до лікарні

63-річну жительку с. Василівка Гурівської ОТГ, що в Кропивницькому районі, госпіталізоваували до Долинської центральної міської лікарні з симптомами нудоти, блювоти та болю в нижніх кінцівках. Жінці встановили діагноз – отруєння грибами легкого ступеня важкості, полінейропатія нижніх кінцівок.

Отримавши лікування, потерпілу в задовільному стані виписали з лікарні.

Спеціалісти Держпродспоживслужби в області провели епідрозслідування. Як з’ясувалося, напередодні жінка назбирала на власній присадибній ділянці дикорослих опеньків, відварила, просмажила та поласувала грибною стравою. Разом з потерпілою гриби вживав її чоловік, однак для нього все обійшлося лише одноразовою блювотою, за медичною допомогою він не звертався.

Довідково: з початку осені в області дев’ять осіб постраждали від отруєння дикорослими грибами. Випадки отруєння зареєстровані серед жителів Кропивницького (3 потерпілих, із них 2 померли), Світловодська (1 потерпіла померла), с. Оникієве Новоукраїнського району (1 потерпіла), смт. Завалля Голованівського району (3 потерпілих) та с. Василівка Кропивницького району (1 потерпіла). Серед них – два сімейні випадки.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.