На Кіровоградщині найближчим часом введуть в експлуатацію нову амбулаторію

У Капітанівці Новомиргородського району завершують будівництво амбулаторії первинно-санітарної допомоги. Залишилось придбати та встановити меблі й необхідне технічне оснащення. Це планують зробити найближчим часом.

 

Після цього об’єкт введуть в експлуатацію, а медичну допомогу на місці зможуть отримувати понад дві тисячі мешканців селища. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін під час огляду амбулаторії, інформують в пресслужбі ОДА.

Ігор Кузьмін зазначив, що амбулаторія поділена на приміщення для надання медичної допомоги та житлове приміщення для лікаря, який її надаватиме. Поруч побудований гараж для легкового службового транспорту. Роботи з благоустрою території також уже завершили.

«Амбулаторія забезпечена всіма необхідними інженерними мережами та комунікаціями. Також у ній передбачені житлові приміщення для проживання сім’ї медичного працівника. Це важливо, адже ми маємо створювати комфортні умови для лікарів, які готові працювати в селах», – наголосив Ігор Кузьмін.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала понад 8 мільйонів гривень. Це кошти місцевих бюджетів, а також субвенції з державного та місцевих бюджетів на охорону здоров’я.

Читайте також: 

В одній із міських лікарень Кіровоградщини встановлюють нове обладнання японського виробництва (ФОТО)

У Кропивницькому на 10 мільйонів гривень придбають рентгендіагностичний комплекс для онкологічного центру

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *