На Кіровоградщині готуються до старту кампанії з літнього дитячого оздоровлення

З 10 червня в області розпочинається кампанія з літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

З метою створення безпечних умов перебування дітей під час літнього оздоровлення та відпочинку головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області визначило заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя.

Заступниця начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Галина Сабадаш зосередила увагу на необхідності безумовного дотримання суб’єктами господарювання вимог Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів, а також протиепідемічних заходів. Зокрема, зазначила, що готовими до роботи у літній оздоровчий період вважаються заклади оздоровлення та відпочинку, які відповідають вимогам діючого законодавства та забезпечили:

  • належне медичне обслуговування;
  • наявність якісної питної води;
  • чистку та дезінфекцію систем водопостачання та резервуарів;
  • дієвий контроль за роботою харчоблоків, організацією харчування;
  • уклали договори про проведення дезінфекції, дезінсекції, дератизації та вивіз твердих побутових відходів;
  • привели у відповідність території та місця для купання дітей;
  • погодили примірні двотижневі меню;
  • виконали плани-завдання щодо покращення матеріально-технічної бази та створення безпечних умов оздоровлення та відпочинку дітей тощо.

Важливим питанням при розміщенні дітей у закладах відпочинку є наявність медичної довідки встановленого зразка (форма 079/о «Медична довідка на школяра, що виїздить у дитячий оздоровчий заклад»), що має бути видана не пізніше, ніж за 3 дні до початку табірної зміни. Довідка має місти в тому числі дані про щеплення, результати огляду на педикульоз, інформацію про епідоточення, видана не пізніше, ніж за 3 дні до заїзду.

До того ж крім стаціонарних закладів оздоровлення на різних адміністративних територіях області можуть бути організовані інші види оздоровлення/відпочинку (дитячі наметові містечка тощо). 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *