На Кіровоградщині дві дози вакцини проти COVID-19 отримали понад сімдесят тисяч чоловік

На Кіровоградщині вакцинація від коронавірусної інфекції COVID-19 проходить значно активніше, ніж ще кілька місяців тому.

Головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук наголошує, що імунізація важлива та надзвичайно актуальна сьогодні, напередодні чергової хвилі наступу епідемії.

На Кіровоградщині вже проведено 176453 щеплень, у т.ч. за останню добу 2124. Від початку вакцинальної кампанії в області отримали одну дозу 105548 осіб, дві дози – 70905.

«Світом поширюється Дельта штам коронавірусу. Захистить себе та близьких від хвороби допоможе вакцинація. Пам’ятайте, щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби і рятують життя. Тож, звертайтеся в пункти вакцинації і центри масової вакцинації та проходьте імунізацію», – зазначає пані Оперчук.

Усього з початку кампанії з вакцинації в Україні проведено 8890163. З них 5295405 людей отримали одну дозу, 3594758 осіб отримали дві дози. Це медики, освітяни, військові, працівники соціальної сфери, літні люди та інші українці, які є відповідальними й власним прикладом показали, що необхідно вакцинуватись.

Читайт також: На Кіровоградщині жоден із тих, хто захворів на Delta, не мав щеплення від COVID-19

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.