На Кіровоградщині розпочали втілювати проєкт «Захистись!» (ФОТО)

Фахівці обласного центру контролю та профілактики хвороб розпочали втілювати на Кіровоградщині проєкт «Захистись!» щодо підвищення обізнаності щодо вакцинації.

Вакцинальні виїзні сесії в регіони спрямовані на підвищення обізнаності населення стосовно імунізації дітей, захищеності їх від небезпечних інфекцій, зокрема, вакцинації проти кору.  

Під час тематичного круглого столу головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук, голова Великосеверинівської сільської ради Сергій Левченко, завідувачка відділу імунопрофілактики Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталя Дьяченко, головний лікар КНП ЦПМСД Артем Охріменко, представник церкви отець Костянтин та медичний персонал місцевої амбулаторії обговорили проблеми та плани вакцинації дітей від кору, що проводиться згідно із Національним календарем щеплень.

Головна державна санітарна лікарка області наголосила, що Кіровоградщина має стабільно високі показники імунізації щодо кору. Так, у минулому році на цей показник становив 92% по Україні, а в області – 97%.

«Чому ми так багато уваги приділяємо саме кору? Бо це найнебезпечніше з інфекційних захворювань. Тому для нас важливо вакцинувати кожну дитину, аби в області мати стійкий колективний імунітет», – зазначила головна державна санітарна лікарка.

Фахівці Кіровоградського обласного центру профілактики хвороб провели бесіди з батьками дітей, котрі підлягають щепленню, малюкам роздали подарунки, зокрема, книжечки «Лілі, яка потоваришувала з вірусами» та гостинці.

Наступна виїзна сесія запланована до Первозванівської сільської ради.

Матеріал підготовлено у рамках проєкту Українського Католицького Університету (УКУ) за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Бельгії. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію УКУ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) або уряду Бельгії.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *