Медики Кропивницького мають доопрацьовувати практичний алгоритм госпіталізації інфікованих хворих

У Кропивницькому на базі інфекційного відділення Центpaльної міської лікapні пройшло практичне тренувальне заняття медичних працівників із госпітaлізaції пaцієнтa, хвоpого нa коpонaвіpус.

За словами заступника головного лікаря з медичної частини ЦМЛ Оксани Кабанчук, лікарі відпрацьовують легенду – прибуття пацієнта з міста Ухань, Китайської Народної Республіки.

Машина спеціальної швидкої допомоги доставляє хворого безпосередньо до боксів інфекційного відділення, яких на базі закладу облаштовано чотири.

«Сьогодні ми перевірили ступінь готовності медичного закладу, де має надаватися допомога пацієнту з коронавірусною інфекцією. Таким опорним у протистоянні цій хворобі закладом обрано інфекційне відділення міської лікарні, оскільки тут працюють висококваліфіковані лікарі-інфекціоністи, які і теоретично, і практично ознайомлені з правилами дій, діагностикою і методикою госпіталізації таких пацієнтів», – повідомила начальниця управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

За результатами проведених навчань, медики оцінили ступінь готовності, зробили необхідні висновки і надалі доопрацьовуватимуть складні моменти практичного алгоритму госпіталізації інфікованих хворих.

Детальніше за посиланням.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *