Медична галузь на Кіровоградщині потребує чіткого та прозорого плану розвитку

У Кропивницькому відбулася нарада щодо низки проблемних питань галузі.

Голова обласної ради Сергій Шульга зупинився на відсутності інфекційної лікарні в області. Нині відділення для хворих на COVID-19 створено на базі обласної лікарні, проте це призвело до порушення графіків планових операцій та обстежень. Саме тому обласна рада порушила питання щодо створення даного закладу на базі Кропивницької центральної районної лікарні.

Окреме питання – забезпечення необхідним обладнанням онкологічного центру, тому вже надано доручення на створення технічного завдання для його придбання. 

«Нам потрібен чіткий, прозорий та узгоджений план діяльності мінімум на 5 років, якого слід дотримуватися. Це додасть стабільності медичній сфері, сприятиме оптимізації витрачення бюджетних коштів на підтримку медичних закладів», – зазначив Сергій Шульга.

Він вказав на неузгодженість дій між підрозділами ОДА, через яку обладнання з ковідного фонду на 1,6 мільйона гривень тривалий час знаходилось на складах обласної лікарні, а також на відсутність належного контролю з боку управління капітального будівництва ОДА за введенням в експлуатацію обласної станції переливання крові, дитячої обласної лікарні, військового госпіталю та інших об’єктів.

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.