Люди помирають без ліків і кисню, ситуація в Україні критична, – Сергій Шахов

Щодня сотні українців помирають від COVID-19, так і не дочекавшись кисню, ліків, місця у лікарні, тоді як влада на всіх рівнях продовжує ігнорувати ситуацію.

Про це заявив народний депутат від «Нашого краю» Сергій Шахов, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

«Люди помирають у холоді, голоді, без ліків і кисню. В ковідних палатах немає навіть туалетів. Відро стоїть! Лікарі з ніг падають. Кисню критично не вистачає», – заявив політик.

На підтвердження своїх слів нардеп продемонстрував фото з лікарні Старобільська Луганської області. На світлині – оголений чоловік лежить на підлозі палати поряд із «відходним відром».

Співголова партії заявив про необхідність терміново забезпечити належне фінансування ковідних лікарень. За його словами, голови обласних адміністрацій приховують проблему та ігнорують звернення головних лікарів. Зокрема, саме така ситуаціям склалась в Луганській області.

Про повне ігнорування проблем з боку обласного керівництва заявляє також депутатка Миколаївської обласної ради, головна лікарка обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова. Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.

«Щодня в мене з самого ранку під кабінетом стоять родичі. Щодня сотні дзвінків та десятки повідомлень у месенджер. «Не приймають у лікарню, вимагають, щоб разом із хворим привезли кисень свій», «родичка в 1 міськлікарні – сатурація 60, не забирають у реанімацію, немає місць», «ми зі Снігурівки – немає кисню та реанімації, заберіть нас» і т.д. і т.п.

Влада місцева досі не прокинулася і окрім гарних звітів до Києва – повний нуль! Третьої доби немає обіцяної «завтра» якоїсь міфічної машини з киснем.

Я знайшла сама виробника, викрутилася, знайшла людей, які сплатять за доставку 20 тонн кисню. Від влади потрібно було дати бюрократичну відмашку на відправлення машини. За три дні – нічого! Їм ніколи», – написала Федорова.

Також вона повідомила, що минулої ночі на лікарню було здійснено напад. Родичі хворої намагалися вкрасти кисень. У зв’язку зі зростаючою напругою Світлана Федорова звернулася до правоохоронців з проханням забезпечити охорону медзакладу та лікарів, які рятують життя людей. Втім її звернення правоохоронці проігнорували.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.