Кропивницький залишається у жовтій зоні, однак це не звільняє містян від обов’язків

Кропивницький залишається одним із двох обласних центрів із «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Водночас, за інформацією юридичного управління Кропивницької міської ради, поряд з існуючими обмежувальними заходами, додатково до жовтого рівня епідемічної небезпеки додані нові обмеження, які мешканці міста мають враховувати відправляючись у поїздки до інших обласних центрів.   

Зокрема, змінено правила перевезення пасажирів, а саме заборонено здійснення перевезень пасажирів авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях без наявності у них, крім осіб, які не досягли 18 років:

  • негативного тесту на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Крім того, заборонено пассажирам, крім осіб, які не досягли 18 років, користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях, крім перевезень легковими автомобілями з кількістю пасажирів, включаючи водія, до п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї, без наявності у них вищезазначених документів.

Обмеження введені постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 р. № 1096 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236».

kr-rada.gov.ua

Читайте також: 

  • Для ефективної організації щеплень кропивницьким вакцинальним бригадам передали ноутбуки 
  • Для «ковідних» лікарень Кіровоградщини придбають ще три апарати ШВЛ
  • На Кіровоградщині триває вакцинація підлітків від COVID-19
  • Колективний імунітет: на одному з провідних кропивницьких підприємств провакцинували вже 80 відсотків працівників

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *