Кропивницький: в обласній лікарні потріскалися «маячки», персонал на руках переносив пацієнтів у безпечне місце

Інфекційне відділення обласної лікарні у Кропивницькому потребує негайного ремонту.

Про це повідомила головна лікарка медзакладу Лариса Андрєєва під час сесійного засідання Кіровоградської обласної ради вчора, 17 червня.

Як уже інформував ЗПУ, на порядок денний винесли питання щодо розподілу залишків бюджету. Депутати погодили пропозицію збільшити видатки щодо реалізації соціальної підтримки учасників АТО та закупити обладнання некомерційному підприємству Кіровоградське обласне дитяче паталого-анатомічне бюро Кіровоградської обласної ради. Також кошти виділили на реконструкцію інфекційного відділення в Олександрії та операційного блоку лікарні швидкої допомоги в Кропивницькому.

У свою чергу Лариса Андрєєва звернулася до учасників зібрання з проханням підійти правильно і збалансовано до питання перерозподілу коштів, адже вона, як голова депутатської комісії, неодноразово отримувала звернення від керівників інших медичних закладів, які потребують додаткових капіталовкладень у свої заклади.

«Сьогодні ми на руках переносимо пацієнтів із інфекційного відділення, адже «маячки» на стелях потріскалися. Я вже 8 років пишу листи, аби привернути увагу до цієї проблеми. Ті кошти, які ми просили на початку року, їх треба переглянути, як і для інших закладів охорони здоров’я області», – зазначила головлікарка.

Фото – з соцмереж

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.