Кропивницький міський голова закликав берегти колективи від хвороби і дотримуватися карантинних вимог

Сьогодні, 11 травня, щотижневу апаратну нараду міський голова розпочав з теми коронавірусу.

Школярі міста, після дистанційного навчання, повернулись за парти. Відкрилися дитсадки, що були на карантині. Тому Андрій Райкович загострив увагу управління освіти, управління охорони здоров’я тримати на постійному контролі стан здоров’я школярів і дорослих в усіх навчальних закладах, а також дотримання правил карантину.

«Ми повинні зробити усе можливе, щоб навчальний процес упродовж місяця був максимально ефективним і не перервався через якийсь новий спалах хвороби. Місяць перед літніми канікулами потрібно попрацювати напружено. Це своєрідна перевірка, яка продемонструє реальну картину знань і зробленого за навчальний рік. І це дуже важливо для старших учнів. Але найголовніше вберегти колективи від хвороби і дотримуватись карантинних вимог», – наголосив міський голова. 

Ще одна важлива тема – вакцинація населення від коронавірусу. На думку міського голови, нині цей процес у Кропивницькому проходить надто мляво: не ті темпи, не ті обсяги, не та організація заходів.

«Я прошу управління охорони здоров’я звернутись до відповідних структур, що в області відповідають, організовують цей процес, які розподіляють вакцину і інформують про цю важливу роботу, чи розробити спільний план, графік, реєстр, що завгодно. Але місто, де більше 230 тисяч жителів, найбільші трудові і навчальні колективи, рух транспорту, концентрація медичних закладів, має отримувати більшу кількість вакцин, тут має бути більше пунктів вакцинування. І зрозумілий результат, щоб мінімізувати розповсюдження цієї хвороби. І більше реальної інформації», – зазначив Андрій Райкович. 

Міський голова дав завдання готувати офіційні листи Міністру охорони здоров’я, народним депутатам від міста з вимогою активніших і прозоріших дій. Бо місто до зимових холодів треба захистити усіма можливими шляхами.

Читайте також: 

  • Епідемічна ситуація на Кіровоградщині: віруси грипу не ідентифіковані

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *