Крок до успіху: кропивницькі грації повернулися з чемпіонату України (ФОТО)

18-21 жовтня у Вінниці тривав чемпіонат України серед школярок із гімнастики художньої.

Представниці 28 команд-учасниць з усієї України виборювали звання найкращих у групових вправах за програмами  КМС, І розряду та особистому заліку.

Грації «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Кропивницької міської ради» посіли третє місце у групових вправах за програмою І розряду.

В особистому заліку багатоборства спортсменки Дар’я Саленко та Дар’я Григор’єва піднялися на третю сходинку переможного п’єдесталу. На шляху до свого успіху вони мали гарний взірець, адже їхні колишні колежанки, які зараз навчаються в КОЛІФКС, Єлизавета Азза та Марія Павлова здобули золото цих змагань.

У загальному заліку кропивничанки Анна Прісяч, Надія Василишина, Софія Брюховецька, Анастасія Бахтирь, Єлизавета Карачун,  Єва Кишлян увійшли до 10 кращих.

Підготували дівчат тренери Людмила Виноградова, Єлизавета Гринів, Світлана Худякова, Анастасія Мельник.

Джерело: zpu.kr.ua