Колишні заслуги і партійні прапори не врятують, – міський голова Кропивницького вимагає розслідувати випадок із отруєнням школярів

Санітарні і медичні перевірки в закладах освіти Кропивницького мають бути систематичними і ґрунтовними.

На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради вчора, 8 лютого, інформує пресслужба міської ради.

У загальноосвітній школі №8 представники Держпродспоживслужби виявили наявність кишкових інфекцій та сальмонели в одному із сирих продуктів. Крім того, позитивними виявилися бакдослідження працівників школи: лабораторним центром були проведені аналізи працівникам харчоблоку. За їх результатами, із п’яти забраних матеріалів, в одному виявлено стафілокок. У зв’язку з цим міський голова вимагає від керівництва управління освіти кардинальних адміністративних рішень

«Спочатку тихо сподівались, що діти переїли, чи щось ухопили, а воно далеко не так. І кишкова інфекція, і недоброякісні яйця, і мабуть посуд, де зберігаються певний час проби, також не дуже стерильний. І чим ви збираєтесь відбитися? Сертифікатами фірми-постачальника?! Для мене, як і для всіх, це не аргумент! Відсутній жорсткий щоденний контроль, немає належної відповідальності: від директора закладу до кухаря. Одних нарад із директорами замало. Передайте всім, що колишні заслуги і партійні прапори їх не врятують. Я вимагаю кардинальних адміністративних висновків», – прокоментував міський голова.

Андрій Райкович вкотре наголосив – усі, хто працює з дітьми, особливо у сфері харчування дітей, повинні проходити систематичну серйозну медичну перевірку.

Читайте також:  Як буде організовано навчання у кропивницькій школі, де потруїлися учні

Від чого занедужали учні кропивницької школи: остаточні висновки будуть оголошені наступного тижня

Через скарги батьків у кропивницькій школі закрили їдальню

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.