Кіровоградщина: легкоатлетичний крос виявив прудкіших та витриваліших

У Бірках Олександрівського району пройшов легкоатлетичний крос за програмою обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Турнір, організований за підтримки обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, зібрав 12 команд із територіальних громад області.

За результатами змагань І місце посіли юні легкоатлети Олександрівка, ІІ місце – за  Малою Вискою, ІІІ місце – у команди  Новомиргорода. Спортсмени Кропивницького зайняли IV місце.

В індивідуальних видах програми вихованці Кропивницької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 мають дві нагороди: “срібло” та “бронзу”. Валерія Сластьонова посіла ІІ місце, а Дар’я Богомільчук – ІІІ місце у забігу на 1000 метрів.

По три «срібла» та «бронзи» в активі юних боксерів Кропивницького на зональному чемпіонаті України

Джерело: zpu.kr.ua