Кількість хворих не зменшується, ситуація у Кропивницькому залишається складною

Слід відкривати нові пункти вакцинації від коронавірусу у Кропивницькому та агітувати містян робити щеплення.

Таке завдання поставив перед управлінням охорони здоров’я міської ради міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради вчора, 29 листопада.

Щоденна статистика з наповнення головної «ковідної» бази – відділення Центральної міської лікарні на Валах –  свідчить про те, що кількість хворих не зменшується, ситуація залишається складною, а тому кампанія з організації масового щеплення кропивничан залишається надзвичайно актуальною.

«Відкриття додаткових Центрів масової вакцинації – це не для кількості і для звітів, а для того, щоб було зручно і комфортно людям. Була необхідність в “Епіцентрі” – зробили. Якщо треба в інших торговельних мережах – будь ласка, відкривайте», – наголосив Андрій Райкович.

Міський голова доручив також начальнику управління охорони здоров’я Оксані Макарук підготувати до наступної апаратної наради повну інформацію про нововиявлений штамм коронавірусу.

Посадовиця проінформувала про початок роботи Центру масової вакцинації у приміщенні торгівельного центру «Велмарт» за адресою: вул. Юрія Коваленка, 2а. Він розпочне приймати пацієнтів із 1 грудня і працюватиме від 09.00 до 18.00 годин щоденно.

Читайте також:

  • Кіровоградщина: COVID-19 не відступає, у кожному районі – десятки нових випадків
  • Кому не можна вакцинуватися від COVID-19
  • У Кропивницькому один центр масової вакцинації закриють, інший – з’явиться

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *