Кіровоградська область — 14-та в рейтингу вакцинації

Аналітики громадської організації «Антикорупційний штаб» знову дослідили рівень вакцинації від коронавірусу в Україні.

Станом на 29 серпня  були вакциновані менше 12% населення: загальний показник вакцинації становить 11,92%, тобто 5,3 млн осіб. 

Найбільший відсоток вакцинованих — у Києві та на Київщині: тут вакцинували 23,07% (трохи більше 1 мільйона осіб). На другому місці — Полтавська область: 18,45% вакцинованих (255,9 тисяч осіб). На третьому — Черкащина: 15,75% (187,7 тисяч осіб).

Кіровоградщина в цьому рейтингу – посередині, чотирнадцята.

Найменший відсоток вакцинованих від COVID-19 — у Чернігівській (4,75% — 140,8 тис. осіб), Донецькій (4,7% — 194,2 тис. осіб) та Луганській областях (4,02% — 86,5 тис. осіб).

Загалом Україна посідає 156 місце у рейтингу вакцинації серед усіх країн. 

Показник вакцинації у серпні мав сягнути 6 мільйонів доз за планом Уряду. Вже у вересні планують вакцинувати 8,2 мільйонами доз, а до кінця року — більшість дорослого населення України.

У листопаді, якщо рівень захворюваності на коронавірус буде зростати, не виключений черговий локдаун. Про це заявив головний санітарний лікар країни Ігор Кузін в інтерв’ю ВВС News Україна. Проте, за його словами, якщо українці будуть робити щеплення, будуть дотримуватися соціальної дистанції, локдаун можна буде відтягнути на грудень-січень або зовсім не допустити.

Інформацію про перебіг вакцинації, а також про пункти, де можна зробити щеплення і навіть можливо втрачені дози можна знайти на Карті вакцинації ГО «Антикорупційний штаб».

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *