Як на Кіровоградщині відзначили День фізичної культури і спорту (ФОТО)

Спортсмени Знам`янки, не зважаючи на обмеження пов’язані з карантинними заходами, відзначали День фізичної культури і спорту новими досягненнями та перемогами.

На оновленому майданчику міського стадіону відбулися ігри з міні-футболу серед ветеранів (50+ капітан Юрій Лозовягін та 60+ капітан Микола Грабовський), повідомили у відділі молоді, спорту та охорони здоров’я міськради.

Поважний вік спортсменів ніяк не вплинув на динамічність та перебіг ігор.

Особливо напруженою виявилася фінальна гра. У запеклій боротьбі матч закінчився рахунком 2:2. Досвідчений професійний суддя Олексій Шмалько додав час та призначив серію пенальті, за результатом якої перемогу виборола команда «Ветерани 60+». Кращим бомбардиром турніру став Віктор Дмитрієв.

Того ж дня в рамках проведення ІІ кола Чемпіонату області з футболу, знам’янський «Локомотив» зустрівся з «Олімпіком» (м.Кропивницький). Гра була цікава та неоднорідна. В першому таймі гості одержали впевнену перемогу 2:0. У другому – гравці «Локомотиву» виявили неабияку волю до перемоги, сконцентрували всі свої командні якості та зрівняли рахунок.

Авторами голів «Локомотиву» стали Роман Ємельянов та Олександр Замуренко, надійно захищав ворота вихованець Знам’янської КДЮСШ Данило Шалигін.

У міському Палаці культури зустрілися представники інтелектуального виду спорту. У клубі «Біла тура» відбувся шаховий турнір. У змаганнях прийняли участь шахісти Знам’янки. Формат турніру – бліц 10 хвилин на партію без додавання часу. За результатами змагань визначилась призова четвірка:

І – Максим Ковальчук;
ІІ – Петро Чернецов;
ІІІ – Максим Борзенко;
ІV – Юрій Борзенко.

Переможців нагородили кубками, медалями та грамотами виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

• Свято спорту у Кропивницькому: привітання, виступи юних талантів та вручення відзнак (ФОТО)