Які порушення найчастіше виявляють під час обстежень об’єктів централізованого водопостачання Кіровоградщини (ФОТО)

Спеціалісти Кропивницького райуправління Головного управління Держпродспоживслужби в області продовжують проводити комісійні обстеження об’єктів централізованого та нецентралізованого водопостачання, розташовані на території району.

Так, за січень обстежили11 об’єктів централізованого та 20 об’єктів нецентралізованого водопостачання (громадських колодязів, бюветів), повідомили у відомчій пресслужбі.

Відсутність проєкту із визначеними зонами санітарної охорони джерел централізованого водопостачання, не визначена та не облаштована зона суворого режиму навколо джерела водопостачання водогонів та не забезпечена герметичність джерел – це ті порушення, які найчастіше виявляються під час обстежень об’єктів централізованого водопостачання.

Що стосується нецентралізованого водопостачання, то в громадських колодязях, свердловинах, бюветах виробничий лабораторний контроль безпечності та якості питної води проводиться з порушенням термінів або не здійснюється взагалі та відсутні санітарні паспорти.

Про всі виявлені недоліки під час здійснених комісійних обстежень та рекомендації щодо їх усунення інформують керівників об’єктів та органи місцевого самоврядування.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *