Художні гімнастки Кропивницького яскраво закрили осінній сезон 2019-го року (ФОТО)

Днями у Польщі (Варшава) завершився VII міжнародний турнір з художньої гімнастики «Варшавська осінь».

Змагання зібрали 312 учасниць із України, Росії, Польщі, Білорусі, Бельгії, Литви, Ізраїля та Німеччини.

Грації Кропивницької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №3 гідно представили рідне місто на цьому престижному турнірі.

Анна Присяч стала чемпіонкою у вправах з м’ячем та обручем, Марія Павлова виборола срібло у вправах зі скакалкою та булавами, Марина Локарева посіла третє місце у виступах з м’ячем, булавами та у фіналі виборола «бронзу» у вправах зі скакалкою, а Єва Кишлян – піднялася на першу сходинку спортивного п’єдесталу у вправі з обручем.

Підготували гімнасток тренери Людмила Виноградова та Ольга Гейдарова.

Джерело: zpu.kr.ua